|
Wszyscy mówicie i słusznie jak świetnie Kosa grał za czasów Skorży tylko, zapominacie o jednym to było w 2007 roku, już 4 lata temu, wtedy miał on równo 30 lat, więc było o wiele większe prawdopodobieństwo, że jego powrót wypali, Żuraw w wieku 30 lat też jeszcze bardzo dobrze grał. Przyszedł by Kosowski teraz, to wszyscy mieli by wymagania jak wobec Żurawia rok temu. Co innego pozycja obrońcy, gdzie szybkość nie ma aż tak ogromnego znaczenia i zgadzam się, że jeśli Baszczu i prezentuje odpowiedni poziom to mógł by sprostać oczekiwaniom, ale grając na stoperze.
Ciekawa opcja by była z Dudu z Widzewa o którym ktoś już pisał, piłkarz mocno niedoceniany i nie rzuca się przy nim astronomicznych cen, jeśli w Górniku będzie wyprzedaż to też warto tam się rozejrzeć ewentualnie za jednym piłkarzem, tak jak rok temu wyłowiliśmy Czarka Wilka.
|