PANDEM0NIUM napisał(a):

Marko Milinkovic lat 23
W Slovanie - mistrzu Słowacji w 23 meczach 8 bramek + 4 asysty.
Dla porównania Maor Melixon lat 27
W Wiśle mistrzu Polski w 14 meczach 4 bramki + 6 asyst
Wniosek?
Ten Serb nie byłby taki zły
|
No ja mam inny wniosek ale nie chcę Cię obrazić ... Oceniając piłkarza na podstawie samych statystyk można nieźle się przejechać . Akurat ja obejrzałem kilka meczów Marko w obecnym sezonie ponieważ chciałem sprawdzić czy rzeczywiście taki dobry zawodnik przeszedł nam koło nosa i wcale jakoś nie zachwycił mnie swoją grą - solidnie ale bez rewelacji i to w słabej lidze słowackiej ,wg mnie Paljić prezentuje podobny poziom i gdyby grał w takich Koszycach też miałby lepsze staty . Po drugie - on do Slovana przeszedł w trakcie sezonu z Koszyc i w samym Slovanie w rundzie wiosennej miał 3 bramki i 1 asystę (o ile się nie mylę) więc przy Maorze jeśli chodzi o same statystyki wypada blado a jeśli chodzi o grę to tu już jest przepaść między tymi dwoma piłkarzami . Krótko mówią nie ma co po nim płakać .