|
Senior Member
Offline
|
|
Markus napisał(a): 
To samo pisałeś przed poprzednim powrotem Kosowskiego, czy przy omawianiu możliwości powrotu Frankowskiego do Wisły po jego powrocie z zagranicy - nic Cię to nie nauczyło? Nadal będziesz powielał dawne błędne myślenie, zamiast przyjąć do wiadomości, że się myliłeś?
|
 możesz mi to pokazać ?
|
|