Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3894
Stary 27.05.2011, 13:31
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
narazie widzę, że za stanie na schodach zawinęli gościa, którego litar (a także jego żonę) był uprzejmy obdarzyć swoim płynem ustrojowym...
w sumie, z dwojga złego, chyba powinien litarowi podziękować że był to ten płyn... w końcu zawsze mógł rozpiąć rozporek..
http://www.mmpoznan.pl/372581/2011/5...ry=spozaMiasta

Strasznie biedny i smutny musiał być ten wierny kibic reprezentacji Polski, który przyjechał ze swoją rodziną i dziecmi dla swojej ukochanej drużyny którego bandyta o nazwie Litar opluł za to, że chciał pokazać swoje przywiazanie mając dres w biało czerwone barwy i czapke kowboyską na głowie... Strasznie mu przykro musiało być
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując