Jaroo1 napisał(a):

|
A widziales ze po meczu Barcy z Realem jakies barany sie pobily pod barem?
|
o ja, nie może być... gdzie to widziałeś? Daj linka..
Chyba potrafisz odróżnić stadion od baru? Mi wystarczy, że na stadionach nikt nie będzie się po mordzie lał ... a do zabezpieczenia meczu nie trzeba będzie ściągać tysięcy funkcjonariuszów...