Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3887
Stary 27.05.2011, 13:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A widziales ze po meczu Barcy z Realem jakies barany sie pobily pod barem?
o ja, nie może być... gdzie to widziałeś? Daj linka..

Chyba potrafisz odróżnić stadion od baru? Mi wystarczy, że na stadionach nikt nie będzie się po mordzie lał ... a do zabezpieczenia meczu nie trzeba będzie ściągać tysięcy funkcjonariuszów...
Odpowiedz cytując