Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.05.2011, 13:18
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
Czyli Twoim zdaniem na meczach w Polsce powinno być "tysiac funkcjonariuszow" żeby go zabezpieczyć?
Moim zdaniem na meczach w Polsce kibice nie muszą siedzieć jak małpy w klatkach do tego zabezpieczanych przez armię ochroniarzy w pełnym rynsztunku z bronią gładkolufową w pogotowiu.

http://www.zboku.pl/zdjecie,iId,305922 - i tyle w tym temacie
Wiesz Barrack Obama tez nie musi latać w asyście dwóch samolotów F16.

Widze że nie rozumiesz istoty problemu... ciezko będzie Ci wytłumaczyć, ale może jeśli kiedyś przypadkiem jak krzykniesz sobie K.U.R.W.A z nadmiaru emocji, albo jedną nogą będziesz stał na schodach i za to zawiną cię na komende i dostaniesz zakaz i 2 tys grzywny, to może zrozumiesz o co chodzi w tym całym proteście.... "za litara i starucha"
Pozdrawiam.

zybert77 napisał(a):Wyświetl post
Widziałeś może mecz Barcolona-Real o finał pucharu Króla w Walencji? Skoro tam, przy nieporównywalnie większej skali emocji, większej skali widowni nikt się po mordzie nie lał - to znaczy, że i u nas tak można.

Może z czasem to zrozumiesz
W Hiszpanii śnieg pada raz do roku przez 20 minut a potem topnieje... u nas też tak można!
Ostatnio edytowane przez palikot : 27.05.2011 o godz. 13:23.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując