Jaroo1 napisał(a):

Czy Twoim zdaniem w tej zlej, chuliganskiej Polsce, na finale PP, na meczu podwyzszonego ryzyka powinny byc takie zabezpieczenia jak na tym meczu w Bydgoszczy?
Wiesz co to jest prowokacja? To sobie odpowiedz czy czasem nie byles jej swiadkiem 3 maja
|
Daj sobie spokój bo co post to piszesz coraz to większe pierdoły i dyrdymały.