Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45201
Stary 27.05.2011, 12:58
Osobiście uważam, że Baszczu jako zmiennik i Wasyl na prawą to dobre opcje. Dla Żewłakowa i Kosowskiego z mojej strony nie. A i tak mam nadzieję, że Stan ma w planach inne nazwiska i Nas pozytywnie zaskoczy.
Odpowiedz cytując