Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3877
Stary 27.05.2011, 12:44
bunny napisał(a):Wyświetl post
ja Ty to nazywasz "impreza" zaczęła się od momentu krytki rządu za niespełnione obietnice, czego efektem były transparenty niezadowolenia okazywane na stadionach. Bydgoszcz to był tylko pretekst, i punkt zapalny być może wywołany celowo.
to zakamuflowany funkcjonariusz wrogiego CBŚ przebrany za kibica Lecha wpadł zamaskowany i bohatersko kopnął dziewczynę w plecy po czym uciekł jak kaczka poklepywany po plecach w uznaniu brawurowego czynu przez innych zakamuflowanych funkcjonariuszy CBŚ z szalikami Lecha.
Odpowiedz cytując