Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45200
Stary 27.05.2011, 12:42
Swoją droga, jestem bardzo ciekaw, ewentualne sprowadzenie Baszcza jest priorytetowo z myslą o nim jako o STOPERZE (jego nowej pozycji) czy PRAWEJ OBRONIE (starej)? Czy po prostu bedzie to zalezec od sytuacji i rownie dobrze bedzie mogl grac tu i tu? (kartki/kontuzje innych)

I druga sprawa, ewentualne pozyskanie Baszcza pewnie zamyka opcje transferu Wasyla?
Odpowiedz cytując