|
Swoją droga, jestem bardzo ciekaw, ewentualne sprowadzenie Baszcza jest priorytetowo z myslą o nim jako o STOPERZE (jego nowej pozycji) czy PRAWEJ OBRONIE (starej)? Czy po prostu bedzie to zalezec od sytuacji i rownie dobrze bedzie mogl grac tu i tu? (kartki/kontuzje innych)
I druga sprawa, ewentualne pozyskanie Baszcza pewnie zamyka opcje transferu Wasyla?
|