vote-for-mikey napisał(a):

|
Żewłakow nie gra w klubie słabszym od Wisły. Jest starszy od Baszcza, jest starszy od Wasyla. Chce zarabiać tyle co Arboleda.
|
Ludzie trzymajcie mnie, zacznijmy od tego, ze
ZEWLAKOW NIE MA W TEJ CHWILI KLUBU!!!! a Ty piszesz ze gosc nie gra w swoim klubie...