Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45196
Stary 27.05.2011, 12:33
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Żewłakow nie gra w klubie słabszym od Wisły. Jest starszy od Baszcza, jest starszy od Wasyla. Chce zarabiać tyle co Arboleda.
Ludzie trzymajcie mnie, zacznijmy od tego, ze ZEWLAKOW NIE MA W TEJ CHWILI KLUBU!!!! a Ty piszesz ze gosc nie gra w swoim klubie...
Ostatnio edytowane przez sportnh : 27.05.2011 o godz. 12:36.
Odpowiedz cytując