Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.05.2011, 12:32. Protest
Ciekawe dlaczego ma być protest? Czy ktoś z Warszawy lub Poznania protestował jak nas UEFA wyrzucała z pucharów po występie JEDNEGO kibola?
Od ich popisów z Bydgoszczy zaczęła się ta impreza i ja po nich płakał nie będę.
Odpowiedz cytując