Cytat:
|
Jezeli Widzew ma nas reprezentowac w pucharach to niech do tej 1 rundy w ogole nie podchodzi. Bo to zakonczy sie wstydem jeszcze szybciej niz sie tego mozemy spodziewac. Po za Wiselka to nasza liga spadla na dno. Jak to jest mozliwe zeby kazda druzyna mogla wygrywac lub przegrywacac z kazda. Druzyny ktore byly blisko strefy spadkowej pare tyg temu znajduja sie juz w czolowce i walcza o puchary. Lech poznan ktory swietnie sobie radzi w europejskich pucharach (pokonuje takie firmy jak Dnipro Dnipropetrovsk, Salzburg, Man City, (prawie) Brage, eleminuje Juventus) a po tygodniu mecza sie i w koncu przegrywaja z Beniaminkami z naszej ligi. To jest szmieszne.
|
Wiadomo ze sercem jest z Wisla ale czy jestes w stanie postawic jakas wieksza ilosc pieniedzy na to ze WIsla nie skompromituje sie w pucharach?
Cala Polska pilka = dno. Nikt nam nie gwarantuje sukcesu*, ani reprezentacja ani zaden klub
*wejscie do ME/MS
*przejscie 1/2/25 rundy kw LE/LM - w zaleznosci od oczekiwan
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.