Wyświetl pojedynczy post
OrzelCT
Junior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 27.05.2011, 12:20
Jezeli Widzew ma nas reprezentowac w pucharach to niech do tej 1 rundy w ogole nie podchodzi. Bo to zakonczy sie wstydem jeszcze szybciej niz sie tego mozemy spodziewac. Po za Wiselka to nasza liga spadla na dno. Jak to jest mozliwe zeby kazda druzyna mogla wygrywac lub przegrywacac z kazda. Druzyny ktore byly blisko strefy spadkowej pare tyg temu znajduja sie juz w czolowce i walcza o puchary. Lech poznan ktory swietnie sobie radzi w europejskich pucharach (pokonuje takie firmy jak Dnipro Dnipropetrovsk, Salzburg, Man City, (prawie) Brage, eleminuje Juventus) a po tygodniu mecza sie i w koncu przegrywaja z Beniaminkami z naszej ligi. To jest szmieszne.
Odpowiedz cytując