|
Chyba sobie zartujecie, ze Baszczynski to bedzie rezerwowy(o ile przyjdzie)...pilkarz o przynajmniej klase lepszy od Cikosa i grajacy w klubie, o ktorym Slowak(bo to aktualnie poziom I-szej ligi polskiej) moze pomarzyc. Potrzebujemy prawego obroncy z prawdziwego zdarzenia...Baszczynski i Wasilewski, to swietne kandydatury.
|