|
Ja bym też wspomniał, że Baszczu zagrał kilka meczy jako ŚO w życiu (choć raczej z musu) i, o ile pamiętam, prezentował się dobrze. Mógłby być więc wartościowym zawodnikiem zarówno na prawą stronę, jak i na środek (w ten sposób sprowadzamy rywala Cikosowi, a zarazem zapewniamy sobie, że nie będziemy musieli oglądać Mateusza Kowalskiego, którego trzeba wypożyczyć, w końcu w Piaście grał całkiem nieźle)
|