River napisał(a):

Jaki jest sens budowanie zespolu na rok?
|
Odpowiadając HIPOTETYCZNIE na Twoje pytanie:
Jeżeli Wisła awansuje do LM dostaje przeogromny [jak dla polskiego klubu] zastrzyk gotówki. Do tego podnosi się też nieznacznie renoma klubu [zależy to też od uzyskanych wyników w tejże LM]. Co za tym idzie? Przy ewentualnej wygranej ekstraklasy w sezonie 2011/12 będzie chciało, a raczej będzie większa możliwość pozyskania "lepszych" zawodników.
Także tego... czasem "budowanie na rok" ma sens
