Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45189
Stary 27.05.2011, 12:02
River napisał(a):Wyświetl post

Jaki jest sens budowanie zespolu na rok?
Odpowiadając HIPOTETYCZNIE na Twoje pytanie:
Jeżeli Wisła awansuje do LM dostaje przeogromny [jak dla polskiego klubu] zastrzyk gotówki. Do tego podnosi się też nieznacznie renoma klubu [zależy to też od uzyskanych wyników w tejże LM]. Co za tym idzie? Przy ewentualnej wygranej ekstraklasy w sezonie 2011/12 będzie chciało, a raczej będzie większa możliwość pozyskania "lepszych" zawodników.

Także tego... czasem "budowanie na rok" ma sens
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując