bonawentura napisał(a):

Ale trzeba też mieć świadomość, że my 10 transferów na poziomie zimowym nie zrobimy. Kosa, czy Baszczu będą świetnym uzupełnieniem składu. Co do Żewłakowa mam mieszane uczucia. Nie wiem czy nie będziemy mieli za starej obrony, gdyby Żewłak do nas przyszedł. Pewnie graliby ustawieniem - Jaliens - Żewłakow, albo Chavez - Żewłakow. Generalnie ciężko mi wyrokować, choć w meczu z Grecją, która gra dobre eliminacje, zagrał ponad przeciętnie.
Ponadto trzeba też pamiętać, że odejdzie od nas kilku piłkarzy - Łobodziński, Rios, Żurawski, Boukhari, Branco, może Garguła. Skład trzeba będzie też kimś uzupełnić, a nie tylko robić transfery do pierwszej drużyny.
Wzmocnienia, które nas czekają, to:
- LEWA OBRONA
- LEWY ŚRODEK OBRONY
- NAPASTNIK
Reszta transferów jest uzależniona od tego, ile pieniędzy Pan Właściciel Cupiał chce przeznaczyć na nowych piłkarzy.
|
Dziękuje za takie uzupełnienia składu jak Branco, Boukhari czy Rios. Nic nie wnoszą, a tak jakby się sprowadzało piłkarzy od razu na miarę pierwszej jedenastki, to automatycznie ktoś z wyjściowego składu na dziś siadł by na ławce i on by pełnił rolę uzupełnienia.