Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Xavy
Junior Member
Od: 05.2011
Offline
#
11
27.05.2011, 11:52
Cytat:
jak ktoś już wcześniej wspomniał - przyjście na wiec wyborczy PO w 2 tysiące osób i jazda z dopingiem, tylko po to żeby zagłuszyć przemawiających.
Toby było zarąbiste rozwiązanie i ja się piszę na to!
Xavy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Xavy
Znajdź inne posty napisane przez Xavy