Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
13607
27.05.2011, 11:47
Oldpara
napisał(a):
Czytając wywiad z Radovicem na GW odnosi się wrażenie, że piłkarze dosyć mocno wspierają Skorże. To podobnie jak w Wiśle, gdzie czy Brożek, czy Małecki twierdzili, żę to najlepszy trener z jakim pracowali.
Swoją drogą, zwalniajac Skorżę z Legii po zdobyciu Pucharu i medalu w Lidze, jak ocenią Weissa który w przyszłym sezonie na 100% nie pobije tego wyniku
(bo mistrza i puchar zdobędzie oczywiście Wisła Maskaanta
) To będzie sukces, czy porażka?
Masz chłopie wyobraźnie! Sezon sie jeszcze tak naprawdę nie skończył a Ty juz wiesz które miejsce zajmiemy w przyszłym sezonie hehe dobry jesteś.
TYLKO WISŁA!
sergio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sergio
Znajdź inne posty napisane przez sergio