Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13607
Stary 27.05.2011, 11:47
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Czytając wywiad z Radovicem na GW odnosi się wrażenie, że piłkarze dosyć mocno wspierają Skorże. To podobnie jak w Wiśle, gdzie czy Brożek, czy Małecki twierdzili, żę to najlepszy trener z jakim pracowali.

Swoją drogą, zwalniajac Skorżę z Legii po zdobyciu Pucharu i medalu w Lidze, jak ocenią Weissa który w przyszłym sezonie na 100% nie pobije tego wyniku (bo mistrza i puchar zdobędzie oczywiście Wisła Maskaanta ) To będzie sukces, czy porażka?

Masz chłopie wyobraźnie! Sezon sie jeszcze tak naprawdę nie skończył a Ty juz wiesz które miejsce zajmiemy w przyszłym sezonie hehe dobry jesteś.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując