Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13606
Stary 27.05.2011, 11:45
Ale o czym ty mówisz - Modrić, Eduardo, czy Corluka stanowią siłę swoich ekip, pozostali też są naprawdę ważnymi ogniwami, a który z polskich kopaczy, gdy odchodził z polskiej ligi był na tyle mocny, że mógł dzielić i rządzić w naprawdę klasowym klubie?
Odpowiedz cytując