|
Ale o czym ty mówisz - Modrić, Eduardo, czy Corluka stanowią siłę swoich ekip, pozostali też są naprawdę ważnymi ogniwami, a który z polskich kopaczy, gdy odchodził z polskiej ligi był na tyle mocny, że mógł dzielić i rządzić w naprawdę klasowym klubie?
|