WislaOnly napisał(a):

Wracając jeszcze do tematu Tshabalali, dla mnie osobiście był by to transfer, który mógłby przyciągnąć ludzi na stadion. Bo po co by była nam wypalona gwiazda typu Kluivert, skoro mieli byśmy gwiazdę afryki, zdolną do grania i nie drogą. Marzenie!
|
Ta.. Nie tylko my sie nim interesujemy , ten temat byl juz poruszany kiedys , ten Kolo chce duzo kasy zarabiac , a nas nie stac , tazke nie wiadomo tez ile kosztuje.
Ale tez byl bylo mega wzmocnienie , koles podobny stylem do Meliksona.