Johny84.ts napisał(a):

|
opłaca się wydać troszkę więcej na Piotra Grzelczaka z Widzewa
|
Wolałbym się nie chwalić, ale ja już w okienku zimowym zauważyłem, że Grzelczak to całkiem niezły zawodnik. Mógłby być niezłym zmiennikiem Genkova, gdyby strzelał jakieś bramki głową, ale niestety ani jednej spośród swoich 8 bramek nie strzelił głową, wszystkie padły po strzale nogą. Chociaż swoją drogą u nas Genkov chyba tylko jedną bramkę strzelił głową, więc może warto byłoby się zastanowić nad jego sprowadzeniem - ale znając życie Grzelczak kosztuje już koło 1 miliona euro, więc znajdzie się pewnie ktoś lepszy.