sevenheaven napisał(a):

a tak trochę odbiegając od tematu .. Anderlecht ma dostać za Lukaku prawie 30 milionów euro ..
i jak my mamy nawet z nimi konkurować ? i zobaczcie jak potrafią się cenić ..
polski klub to byłby na 30 lat ustawiony
|
Dinamo Zagrzeb.Myślę, że klub podobny potencjałem do Wisły.Od dobrych kilku lat nie grali w Lidze Mistrzów(bodajże 10).Nasza Ekstraklasa i liga chorwacka to ligi porównywalne potencjalem.Różnica jest taka, że Dinamo potrafi sprzedać piłkarzy za grube miliony, a u nas są z tym problemy.W Polsce z 3 milionów euro klub jest szczęśliwy, a Chorwaci potrafią opchnąć:
-Modricia za 20 mln euro
-Lovrena za 8 mln euro
-Mandżukicia za 7 mln euro
-Eduardo za 12 mln euro
-Corluke za 13 mln euro
-Vukojevicia za 6 mln euro
Łatwo policzyć, że to ponad 50 mln...
I to wszystko w latach 2007-2010...
Jak oni to robią?!