fan01 napisał(a):

Ale zimą TRZEBA było sprowadzić piłkarzy, którzy by od razu wskoczyliby do składu, a Baszczu i Kosa graja na pozycji, ktore potrzebuja tylko zmiennikow (kontuzja albo kartki Cikosa i Kirma i kto ma za nich grać? ktos z ME?).
Potrzebujemy pilnie lewego obrońcy, środkowego obrońcy i napastnika. Reszta wzmocnień to wg mnie solidni zmiennicy.
Bo bramkarza, środek pomocy, skrzydła i 1 napastnika mamy wystarczajacych jak na nasze realia.
|
Paljić sprowadzony był jako konkurencja na lewe skrzydło dla Kirma i to on powinien rywalizować z Andrażem o to miejsce, a nie grać jako zapchajdziura w defensywie. Na lewą stronę obrony potrzeba solidnego wzmocnienia. Co do Cikosa to wole, żeby ktoś lepszy przyszedł i przede wszystkim młodszy od Baszczyńskiego, kto by rywalizował z Ericiem o pozycję prawego obrońcy.