Karherop napisał(a):

|
Wisła jest traktowana przez UM jako najemca i zresztą tak samo sie to ma w kwestii tego co mogą zrobic . Nie MAJĄ żadnej alternatywy , bo niby gdzie miała by grać Wisła poza Reymonta ? na błoniach ?
|
Przedstwiciele tego klubiku z drugiej stronie Błoń przed oddaniem stadionu konsultowali się nawet w najdrobniejszych sprawach z UM, np. jakiego wystroju wnetrz sobie życzą itp. Nie ma co udawać, że nasze władze klubowe nie trzymały ręki na pulsie i nie naciskały tak jak trzeba było stąd taki stan rzeczy jak widzimy.