Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45179
Stary 27.05.2011, 11:05
Ale zimą TRZEBA było sprowadzić piłkarzy, którzy by od razu wskoczyliby do składu, a Baszczu i Kosa graja na pozycji, ktore potrzebuja tylko zmiennikow (kontuzja albo kartki Cikosa i Kirma i kto ma za nich grać? ktos z ME?).
Potrzebujemy pilnie lewego obrońcy, środkowego obrońcy i napastnika. Reszta wzmocnień to wg mnie solidni zmiennicy.
Bo bramkarza, środek pomocy, skrzydła i 1 napastnika mamy wystarczajacych jak na nasze realia.
Odpowiedz cytując