Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3870
Stary 27.05.2011, 11:03
misiek088 napisał(a):Wyświetl post
Inicjatywa kibiców poszła w świat
Jeżeli było z góry sorry Pozdro dla chłopaków i bravo za pomysł

mogli wywiesic jeszcze jeden w jezyku angielskim, aby zagraniczne media sie zainteresowaly...

brawo chlopaki


Odpowiedz cytując