Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
3870
27.05.2011, 11:03
misiek088
napisał(a):
Inicjatywa kibiców poszła w świat
Jeżeli było z góry sorry
Pozdro dla chłopaków i bravo za pomysł
mogli wywiesic jeszcze jeden w jezyku angielskim, aby zagraniczne media sie zainteresowaly...
brawo chlopaki
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL