Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd
Offline
#
3869
27.05.2011, 11:01
fialo
napisał(a):
E.Cichy - żeby uściślić. Jaroo1 na mecze chodzi raczej bardzo rzadko. Mieszka 300km od Krakowa :((
O tym nie wiedziałem. No tak, to tak jak z tym typem, który postanowił zbojkotować Euro, chociaż o bilet nawet się nie starał...
Cichy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cichy
Znajdź inne posty napisane przez Cichy