Arapaho napisał(a):

|
^^^Mylisz się wystarczyło żeby klub informował na bieżąco jaki jest stan budowy. Nie musiłaby nic komentowac po prostu przekazywac NA BIEŻĄCO - suche fakty wraz ze swoimi uwagami KTÓRE MAM NADZIEJĘ ZGŁASZAŁ. NIe trzeba być wybitnym fachowcem żeby przewidzieć np. ze telebimy będą zasłaniały widok kamerom, że wyjazd dla kosiarek w środku trybuny bedzie tragicznie wygladał czy że musi być wykonany środek trybuny północnej etc,etc.Nikt by wtedy nie miał pretensji do klubu bo widać by było jego zaangażowanie w proces budowy
|
jestes pewien?wtedy byłyby głosy typu "to oni wiedza i nic nie robią by to poprawić?Basałaj s...j"