Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18616
Stary 27.05.2011, 10:51
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
^^^Mylisz się wystarczyło żeby klub informował na bieżąco jaki jest stan budowy. Nie musiłaby nic komentowac po prostu przekazywac NA BIEŻĄCO - suche fakty wraz ze swoimi uwagami KTÓRE MAM NADZIEJĘ ZGŁASZAŁ. NIe trzeba być wybitnym fachowcem żeby przewidzieć np. ze telebimy będą zasłaniały widok kamerom, że wyjazd dla kosiarek w środku trybuny bedzie tragicznie wygladał czy że musi być wykonany środek trybuny północnej etc,etc.Nikt by wtedy nie miał pretensji do klubu bo widać by było jego zaangażowanie w proces budowy
jestes pewien?wtedy byłyby głosy typu "to oni wiedza i nic nie robią by to poprawić?Basałaj s...j"
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując