Wyświetl pojedynczy post
kolunioTSWBKS
Junior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45175
Stary 27.05.2011, 10:48
jak Wiadomo Stan i reszta zarzadu Wisły chce zrównoważyc nieco liczbe obcokrajowcow i Polaków.Wiadomo najwazniejsze sa umiejetnosci ale nie tylko to decyduje o atmosferze i wynikach druzyny.moim zdaniem powinno sie szukac jaki 2-3 mlodych polskich zawodnikow na dobry poziomie(jak znajda sie tacy),albo takich ktorzy sa juz ograni.Co do zawodniow o ktorych tu mowa,czyl kosa,baszczu i zewlakow z tym moze byc roznie.Zeby tylko nie bylo tak jak w przypadku Maćka Żurawskiego ktory wrocil do Wisły i kazdy liczyl ze bedzie strzelal brakmke za bramkom,a w przebudowanym zespole ktory w ktorym wiekszosc to opcokrajowcy praktycznie nie istnial.moim zdaniem Żewlakow moglby byc wzmocnic nieco srodek obrony,bo jak pokazal ostatni mecz w reprezentacji potrafi jeszcze grac w pilke na dobrym poziomie,tylko wszystko zalezy od nastawienia motywacji i tego czy bedzie mu sie chcialo jeszcze o cos walczyc ...co do kosy i baszcza hymm ciezka sprawa,tak jak tutaj mowicie kontrakt na max rok z opcja przedluzenia,ciezko powiedziec jak by to wyglodalo ,sciagniecie ich bylo by troche ryzykownym posunieciem (Łobodzinski,garguła,Zuraw wyskie kontrakty i nic oprucz tego) napewno przy dobrym nastawieniu i chceci powalczenia jeszcze o cos z klubem w ktotrym gralo sie przez tyle lat moglo by to wypalic,ale jest troche ryzyko ze moze tobyc nie wypal i troche transfery bez przyszlosci.Zobaczymy jak to sie wszystko potoczy ale przydal by sie na puchary chodzby jeden taki zawodnik.
Odpowiedz cytując