Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
SiD1894
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Gdów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 27.05.2011, 10:44
Już Ci mówię jak to wygląda.Wypełniasz tylko część 1a, zaznaczasz ten kwadrat że przeczytałeś wszystko i podpisujesz się.(Poniżej 1b).Drugą część wypełnia któryś z Twoich rodziców.To tyle
Odpowiedz cytując