Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13602
Stary 27.05.2011, 10:44
a tak trochę odbiegając od tematu .. Anderlecht ma dostać za Lukaku prawie 30 milionów euro ..
i jak my mamy nawet z nimi konkurować ? i zobaczcie jak potrafią się cenić ..

polski klub to byłby na 30 lat ustawiony
Odpowiedz cytując