Wyświetl pojedynczy post
misiek088
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3868
Stary 27.05.2011, 10:42
Inicjatywa kibiców poszła w świat
Jeżeli było z góry sorry Pozdro dla chłopaków i bravo za pomysł

"Domyśl się, że rzeczy nie układały się ...
To niedługo zniknie i będzie daleko, daleko stąd.
Kiedy duże drogi rozpadają się,
i myślisz, że uczucie pozostanie,
Musisz skądś zacząć

Ja będę w tym miejscu! "
Odpowiedz cytując