rafal777 napisał(a):

|
Niech mi ktoś przypomni jak nazywał sie ten wielki talent z Koszyc co prawie już go mieliśmy? I co teraz się z nim dzieje? Gra już w Barcy?
|
Marko Milinković - Slovan Bratysława
Jeśli mamy sprowadzać Żewłakowa, Kosowskiego, Baszczyńskiego i inne podstarzałe gwiazdy tylko dlatego, że są Polakami to nie wydaje mi się, żeby to była droga do LM. Moim zdaniem nasi działacze oceniając przydatność zawodnika powinni się kierować najpierw umiejętnościami, a nie narodowością. Takiego Meliksona i Pareikę nie zamieniłbym na żadnego Polaka w naszym zasięgu.