Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45170
Stary 27.05.2011, 10:37
ja jestem osobiście za Żewłakowem.. polak, najlepszy polski stoper w tej chwili
co do Baszcza i Kosy to nie jestem przekonany ..
ktoś dobrze pisał.. skoro w najlepszej swojej życiowej formie, nie dawali nam radości w pucharach to teraz dadzą? zejdźcie na ziemię .. ew na ławkę, niski kontrakt, wole kogoś innego od nich z całym szacunkiem
Odpowiedz cytując