Broń boże! Oby nie zasilił nas Żewłakow.
Jestem ciekawy ile w końcu chcą za tego Chaveza. Na początku mówiło się o bodaj 300 tyś.
dolarów. Potem było, że 600 tyś
euro. A Orange Sport niedawno pisało o 500-600 tyś.
dolarów .
Za 500 tyś. dolarów zastanowiłbym się nad transferem Chaveza.
Aczkolwiek w lidze cypryjskiej gra niejaki Grnacorv i to jego moglibyśmy ściągnąć zamiast Osmana.
To jego kompilacje sprzed dwóch lat
http://www.youtube.com/watch?v=rQZ3O...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=nAHax...eature=related
Niedość, że dobry w defensywie to jeszcze bramki strzela (6 w tym sezonie)