Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45168
Stary 27.05.2011, 10:34
Broń boże! Oby nie zasilił nas Żewłakow.

Jestem ciekawy ile w końcu chcą za tego Chaveza. Na początku mówiło się o bodaj 300 tyś. dolarów. Potem było, że 600 tyś euro. A Orange Sport niedawno pisało o 500-600 tyś. dolarów .

Za 500 tyś. dolarów zastanowiłbym się nad transferem Chaveza.
Aczkolwiek w lidze cypryjskiej gra niejaki Grnacorv i to jego moglibyśmy ściągnąć zamiast Osmana.

To jego kompilacje sprzed dwóch lat
http://www.youtube.com/watch?v=rQZ3O...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=nAHax...eature=related
Niedość, że dobry w defensywie to jeszcze bramki strzela (6 w tym sezonie)
Ostatnio edytowane przez Titto : 27.05.2011 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując