Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45165
Stary 27.05.2011, 10:04
vaazon napisał(a):Wyświetl post
Ale o co chodzi? Przecież kończą się im kontrakty i można wziąć zawodnikow za darmo.
Za darmo ...
chyba nie o to chodzi.
Owszem w przypadku Kosy ... będę marudził ... moje prawo.
Wolałbym Piotra Brożka na lewej pomocy .... chociaż jego aktualna cena ok 2,5 mln € nieco szokuje ...
Aktualnie wg mnie ani prawa obrona anie lewa pomoc nie sa najbardziej newralgicznymi punktami Wisły.
i na te pozycje trzeba szuka młodych obiecujących zmienników.
Punktami newralgicznymi są pozycje:
- 1 stopera
- lewa obrona
- napadzior
Tu trzeba szukać gości, którzy od razu wejdą ...
Jak bym się rozmarzył i miał do wyboru Polaków to : Żewłakow na stopera, Grosiki do ataku, Sadlok na lewą obronę / stoper.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując