vaazon napisał(a):

|
Ale o co chodzi? Przecież kończą się im kontrakty i można wziąć zawodnikow za darmo.
|
Za darmo ...
chyba nie o to chodzi.
Owszem w przypadku Kosy ... będę marudził ... moje prawo.
Wolałbym Piotra Brożka na lewej pomocy .... chociaż jego aktualna cena ok 2,5 mln € nieco szokuje ...
Aktualnie wg mnie ani prawa obrona anie lewa pomoc nie sa najbardziej newralgicznymi punktami Wisły.
i na te pozycje trzeba szuka młodych obiecujących zmienników.
Punktami newralgicznymi są pozycje:
- 1 stopera
- lewa obrona
- napadzior
Tu trzeba szukać gości, którzy od razu wejdą ...
Jak bym się rozmarzył i miał do wyboru Polaków to : Żewłakow na stopera, Grosiki do ataku, Sadlok na lewą obronę / stoper.