matys2 napisał(a):

Kosowski wymusił swój transfer to słabego Kaiseslautern w chwili, gdy mieliśmy największą szanse na awans do Ligi Mistrzów. Po transferze Kosy Uche dostał białej gorączki, że Kosie pozwolono odejść a jemu nie.
Dla mnie Kosowski to pajac, dla którego zawsze liczyła się tylko kasa. Nie powinno być dla niego miejsca w Wiśle.
|
Kosowki niczego nie wymuszał, chciał odejśc wcześniej nawet przed meczami z Lazio
obiecano mu, że bedzie mógł odejśc po sezonie
Ja nie mam złudzeń piłkarze to najemnicy, dlatego nie dziwie sie jesli chca sie rozwijac i odejsc za lepsza kasa do lepszych lig
100 krotnie wole niepokornego, bezczelnego Kosowskiego niż Łobo czy Gargułe - dla których szczytem ambicji był wysoki kontrakt w Wiśle
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"