Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.05.2011, 09:54
A tak sie napalilem na ten final LM hehe
A tak serio to radizlbym jak najszybciej zdjac ten transparent bo sie Tusk w....i i na serio zamknie stadion!

Cytat:
A brak dopingu nie bije w rząd, bo rząd jak to zauważyło weszło ma to w dupie, tylko w kluby.
Weszło pisze tak:
Cytat:
Każdy strajk z założenia musi wywierać na kimś presję, każdy strajk ma w sobie elementy szantażu.
Przeczytaj to co napisales, przeczytaj to co pisze weszlo i sobie odpowiedz na pytanie czy brakiem atmosfery i bojkotem rozgrywek ligowych nie wywarlibysmy szantazu na klubach.
Tak samo weslzo pisalo ze rolnicy blokuja drogi. idac Twoja logika, z kim oni walcza?! Z kierowcami!! Czy to ze ktos postoi w korku zaboli rzad i Tuska? Bezposrednio nie ale posrednio tak. Tak samo ten niemy strajk tez zaboli ale za pewien czas jak kluby sie sprzeciwiom takiemu stanu rzeczy.

Cytat:
Jak myślisz. O czym się bardziej będzie mówić, o braku dopingu na meczu Widzew Łódź - GKS Bełchatów, czy np o coraz większej liczbie napisów antyrządowych na murach. Wg mnie to jest droga. Tak samo, jak ktoś już wcześniej wspomniał - przyjście na wiec wyborczy PO w 2 tysiące osób i jazda z dopingiem, tylko po to żeby zagłuszyć przemawiających. Takie akcje będą miały jakiś sens. A brak dopingu niestety bije w kluby, zawodników i nas samych. I piszę to z perspektywy kibica, który kocha swój klub, który kocha atmosferę trybun, który na mecz Wisły czeka jak na najważniejsze wydarzenie w całym tygodniu. Bynajmniej nie z perspektywy piknika.
Juz to pisalem wczesniej. 2 tysiace osob z Wisly przyjdzie na wiec wyborczy PO? mi sie wydaje ze przyjdzie kilkadziesiat osob jesli nie kilkanascie.
Kibice Polonii Bytom beda wywieszac transparenty antyrzadowe czy spiewac cos na PO? I co zamkna od nich 10 osob czyli jakies 20% ich Ultrasow i co dalej?
Mierz siły na zamiary.
mniej czytania weszlo a wiecej myslenia

Jak by kibice nie chodizli na mecze ligowe to by szybko Polonia czy Widzew ktore maja takie klopoty finansowe jak mowisz reagowaly bo by wtedy sie przkeonali ze kibice to jest ich byc albo nie byc. A obecnie maja w dupie kibice i liza dupe rzadowi tak jak reszta polskich klubow
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 27.05.2011 o godz. 10:09.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując