Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45161
Stary 27.05.2011, 09:47
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Dla Kosy zawsze miejsce w Wiśle powinno być
To jest jakaś niewytłumaczalna synergia, Kosy i naszego klubu
Gdy Kosowski gra u nas cała drużyna gra 20-30% lepiej
Co do reszty , z trójki Baszczu, Żewłakow Wasilewski to tak ale dla conajwyżej jednego z nich
wybierajac w tej właśnie kolejności
Kosowski wymusił swój transfer to słabego Kaiseslautern w chwili, gdy mieliśmy największą szanse na awans do Ligi Mistrzów. Po transferze Kosy Uche dostał białej gorączki, że Kosie pozwolono odejść a jemu nie.

Dla mnie Kosowski to pajac, dla którego zawsze liczyła się tylko kasa. Nie powinno być dla niego miejsca w Wiśle.
Odpowiedz cytując