bridgeburner napisał(a):

Dla Kosy zawsze miejsce w Wiśle powinno być
To jest jakaś niewytłumaczalna synergia, Kosy i naszego klubu
Gdy Kosowski gra u nas cała drużyna gra 20-30% lepiej
Co do reszty , z trójki Baszczu, Żewłakow Wasilewski to tak ale dla conajwyżej jednego z nich
wybierajac w tej właśnie kolejności
|
Kosowski wymusił swój transfer to słabego Kaiseslautern w chwili, gdy mieliśmy największą szanse na awans do Ligi Mistrzów. Po transferze Kosy Uche dostał białej gorączki, że Kosie pozwolono odejść a jemu nie.
Dla mnie Kosowski to pajac, dla którego zawsze liczyła się tylko kasa. Nie powinno być dla niego miejsca w Wiśle.