Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45158
Stary 27.05.2011, 09:38
kolend napisał(a):
Wasilewski - byłbym w stanie zrozumieć, ale Baszczyński? Kosowski? No może jeszcze Żewłakowa bym zrozumiał... Ale Ci dwaj? Grali w Wiśle w swoich najlepszych latach i za ich czasów LM nie było, teraz, jak mają po ok 34-35 lat mają nagle pociągnąć zespół do LM? Szczególnie po wątpliwych sukcesach za granicą. Bardzo słabo jestem przekonany
W pelni sie zgadzam. Kosowski i Baszczynski nie wprowadzili Wisly do LM w momencie kiedy byli w najlepszym okresie swojej kariery to dlaczego nagle teraz mieliby to zrobic. Mimo, ze terez teoretycznie latwiej jest o awans to nie wierze by nagle oni ta Wisle do LM wprowadzili.

SWEET_83 napisał(a):
Pavel Ninkov - Wisła się nim interesuje. Prawy obrońca. Ciekawy zawodnik ale jak ma być to drugi Knezevic z Legii to lepiej poszukać lepszego
Tak a Genkov to drugi Hristov.
To, ze Legia zaliczyla w letnim okienku praktycznie same niwypaly transferowe nie znaczy, ze my musimy powiellic jej bledy. Tym bardziej ze my mamy Stana a oni Jozwiaka.

Lysy napisał(a):
@NoRules
Typowe polskie piekiełko, nigdy im nie dogodzisz Nawet jakby pojawiło się nazwisko Raula, to by pisali, "stary" , "na co nam on" Więc się takimi wpisami nie przejmuje, tylko lista ignorowanych płaczek rośnie.
Gdzie Raul, gdzie Baszczynski/Kosowski?

Lysy napisał(a):
Przykład Kosowskiego niczego cię nie nauczył? Oprócz zawodników w miarę młodych których będzie można sprzedać z zyskiem za kilka lat jak Melikson, potrzebujemy realnych wzmocnień NA TERAZ i nie obchodzi mnie czy zawodnik ma 25 czy 34 lata, jeśli gra dobrze (Kamil ostatnio utrzymuję się w dobrej formie - sprawdź temat "Byli Wiślacy" bo chyba tam, z rok nie zaglądałeś) i jest w stanie realnie pomóc drużynie w walce o LM to dlaczego go nie zakontraktować na 1 rok ?
Dlatego, ze za rok trzeba bedzie znow szukac zawodnika na jego pozycje. Dlstego, ze jak sciagniemy takich 2-3 zawodnikow (Baszczynski/Kosowski/Zewlakow) to po roku okaze sie, ze znow trzeba rozgladac sie za nowymi zawodnikami, ktorzy beda mieli zastapic weteranow. Jaki jest sens budowanie zespolu na rok?

Mam wrazenie, ze niektorzy chcieliby powrotu calej druzyny Kasperczaka za jego pierwszej kadencji. Odkurzmy Szymkowiaka, Stolarczyka, Hugues, Dubickiego itd LM nasza
Ostatnio edytowane przez River : 27.05.2011 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując