Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45157
Stary 27.05.2011, 09:27
Cytat:
Pewnie. Złóżmy drużynę z emerytów, których szczytem kariery były średniaki lig greckich, cypryjskich itp i potem liczmy na cud w meczu z poważną drużyną. Gość ma 34 lata w tym momencie i w ostatnim roku grał w 5 drużynie ligi cypryjskiej. Teraz my go weźmy i podbijajmy LM czy LE
Możesz się śmiać, ale Kosa czy Baszczu (stoper!) to dalej jedni z najlepszych piłkarzy w naszym kraju. A z wiekiem może być różnie, przykład Pareiki i Żurawia. Jasne że piłkarze z pola to inna bajka, ale jeśli grali cały czas, są w formie, warto spróbować.

Tak samo Żewłak. Zdecydowanie tak dla takich transferów, będzie walka o miejsce w składzie, będą doświadczeni piłkarze którzy dadzą jeszcze więcej czasu Stanowi na znalezienie młodych wilków.

Oczywiście mówię o opcji rok + przedłużenie, brak kominów i oczywiście kolejne transfery (lewy obrońca, napastnik).
Odpowiedz cytując