Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
zdzichu411
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
3862
27.05.2011, 08:52
No zgadzam się, tylko to musi się przerodzić w coś dużego. I dajmy spokój z takimi hapeningami czy jak to się pisze. Już lepiej siedzieć po cichu.
zdzichu411
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zdzichu411
Znajdź inne posty napisane przez zdzichu411