Lysy napisał(a):

Nie wiem czy wiesz, ale Kosowski mógłby być najbardziej utytułowanym piłkarzem w Wiśle jeśli do niej trafi. Już raz popełniliśmy błąd rezygnując z KOSY gdy zanosiło się na to , że drużyna będzie grała coraz lepiej . Ale wtedy mieliśmy dyletanta dyrektora sportowego, a teraz mamy Stana.
Kosa po odejściu do APOELU golami i asystami przyczynił się do awansu do LM:
http://www.youtube.com/watch?v=7KXyv-e0Kz0&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=glxrby8Ie4w
A gdzie awansowała Wisła po odejściu KOSY?
|
W porządku, obyśmy sobie nie ściągnęli kolejnego Żurawskiego, który będzie tylko świecił w wywiadach.