Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45150
Stary 27.05.2011, 08:30
tak dla Kosy Baszcza i Zewlakowa (ten ostatni to i tak chyba wymysl pismakow) ale tylko jesli:

a) sa za free (a z tego co czytam to sa)
b) kontrakty antykominowe
c) nie dluzsze niz rok z opcjia przedluzenia
d) nie jest to glowny cel transferowy tego okienka a jedynie skorzystanie z promocji, czytaj - i tak mamy na oku zagranicznych wymiataczy na lewa i prawa obrone i atak
Odpowiedz cytując