|
Mnie Baszczyński bardzo imponowal na stoperze. Agresywny w odbiorze, zwrotny, szybki obrońca. Robił zdecydowanie lepsze wrażenie jak na boku. Dlatego jak byłem za tym, żeby odchodził jako prawy, to po przestawieniu na środek już miałem nadzieję, że zostanie. Jeśli trzymał formę w Grecji i grał to u nas spokojnie dałby sobie radę jeszcze przez sezon, dwa.
Kosowskiego a tym bardziej Żewłakowa bym odpuścił.
. .
|