Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4030
Stary 27.05.2011, 08:18
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwagę doniesienie prasowe, obawiam się, że już niedługo znów polskie bagienko opanuje Wisłę. W dodatku Baszczu, Kosa, Żewłakow +33
Pamiętam jak Baszczyński odchodził z Wisły. Był już ponoć za stary Chcieliśmy odmłodzić skład..
Kontrakty na rok i trzymać ich mocno za pysk.
..
Odpowiedz cytując