|
Chyba wyraznie wszedzie pisze z wisla chce miec szeroka kadre na lige,puchary,pp.Po drugie w wisle brakuje polakow wiec zeby nie bylo placzow to sciagna kos i baszcza. Proste!? Zawsze jest dramatyzowanie na tym forum kiedys jak nei bylo zadnych transferow placza teraz jak zapowiadaja sie ciekawe wzmocninia dalej sa placze...
|