Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45137
Stary 27.05.2011, 07:43
Dla, którzy cieszą się z przyjścia Kamila Kosowskiego (z całym szacunkiem) proponuje kuknąć na wykres:
http://www.transfermarkt.de/en/kamil...eler_6255.html
co tu dużo mówić: rzeczywistość jest brutalna ..... rynek wycenia ...
Podobny wykres ma Baszczyński ... ale w jego przypadku jakoś mam mniejsze wątpliwości bo cena jednak dwa razy większa i pozycja nie wymagająca sprinterskich umiejętności a raczej doświadczenia.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 27.05.2011 o godz. 07:48.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując